Reklama świetlna

Reklama świetlna

Kasetony reklamowe świetlne LED

Są bardziej efektowna formą szyldu. Można je zastosować wewnątrz i na zewnątrz budynku, mogą występować w formie jednostronnej i dwustronnej. Grafika reklamowa umieszczona na kasetonie jest widoczna w dzień jak i w nocy. Boki wykonane są z profili aluminiowych o różnych szerokościach, a front z plexi. Wewnątrz znajdują się diody LED za pomocą których podświetlana jest grafika reklamowa. Możliwe jest wykonanie na froncie kasetonu również grafiki przestrzennej co bardziej przyciąga wzrok klienta, podnosi prestiż firmy.

Litery reklamowe świetlne 3D LED

Są atrakcyjnym sposobem prezentacji Firmy podświetlonym tekstem i znakiem firmowym. Budowa ich pozwala na uzyskanie efektu przestrzennego w dzień a w nocy jest doskonałą formą reklamy świetlnej. Zaletą jest wykorzystanie oświetlenia diodowego wewnątrz znaku które charakteryzuje się długą żywotnością i niskimi kosztami eksploatacji ( zużycie energii elektrycznej). Czoło liter wykonane jest z plexi a boki z taśmy aluminiowej o różnych szerokościach.

Prezentery podświetlane LED

Są jedną z efektywniejszych wewnętrznych form reklamy wizualnej. Całość powstaje dzięki wygrawerowaniu na powierzchni pleksi grafiki / logo, napis, zdjęcie / przy pomocy plotera i podświetleniu jej diodami LED zamocowanymi w profilu aluminiowym. Dzięki temu otrzymujemy bardzo dobrze czytelną informację graficzną widoczną w ciągu dnia i nocy. Dodatkowo grafika może zostać wyklejona folią samoprzylepną.

Posiadamy specjalistyczny sprzęt do wykonywania naszych usług. Ciągle podnosimy swoje kwalifikacje co umożliwia nam zastosowanie nowych technologii i najnowszych rozwiązań na rynku. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

Call Now Button